Balonlardan Şekil Yapma

Kutlamalarda, doğum günlerinde bu çalışmadan yaptırmak gerçekten güzel oluyor. Özellikle çocukları çok mutlu ediyor. Bu yazımda sizlere balondan şekil yapmak isteyenler için örnek çalışmalar paylaştım. Daha önce balondan şekil yapmak isteyenler için resimli anlatım ve anlatımlı videolar da paylaşmıştım.

Çocuklar için ve oyuncak kategorilerinde bu çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde balondan kolay şekil yapmak için öncelikle kullandığınız balon çok önemlidir. Bu balon türünü araştırdım ve isminin sosis balon olduğunu öğrendim. Hobi malzemesi satan dükkanlardan, kırtasiyelerden veya online bir şekilde alışveriş sitelerinden sosis balonların siparişini verebilirsiniz.

İnanın sosis balonlarla her türlü şekli yapabiliyorsunuz. Yapımı da oldukça eğlenceli ve kolaydır. Normal balonlar gibi hemen patlamıyor. Şişirdikten sonra kıvırıp istediğiniz şekle de sokabiliyorsunuz. TV programlarına katılanların yaptığı şovlardaki gibi sizde sosis balondan hayvan şekilleri yapabilirsiniz. Bu yazımda sizlere sosis balondan yapılan şekilleri paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

 

 
 

 

 

 

macht Ballonformen – making balloon shapes – faire des formes de ballons – faciens figuras Balloon – rendendo forme palloncino – hacer figuras en globo

Yukarıda sosis balondan yapılan hayvan şekilleri veya diğer şekillerin örnek resimlerine ulaştınız. Hemen altında ise size bunları nasıl yapacağınızı anlatan Türkçe videolar paylaştım. Anlatımlı videoları izleyerek sizde sosis balondan hayvan şekilleri yapabilirsiniz. Sosis balonları kolaylıkla temin edebilir ve çocuklarınıza oynamaları içinde hayvan şekillerine sokup verebilirsiniz. Sosis balondan yapılan oyuncak şekilleri ile çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Dantel Kolye Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel kolye çeşitleri, dantel kolye modelleri ve dantel kolye nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir