Basit Hediye Kutusu Hazırlama

Basit Hediye Kutusu

Daha önceden de paylaşmış olabiliriz. Tekrar hatırlatma amaçlı paylaşıyoruz. Hızlı hediye paketi hazırlama, basit hediye paketi yapma, kolay hediye paketi hazırlama gibi bilgi isteyenlere bu paylaşım güzel bir cevap olacak. Altta yer alan şablonları çıktı alarak sizde kolay hediye kutusu hazırlamayı öğrenebilirsiniz.

Doğum günü hediye paketi olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Yada sürpriz hediye kutusu yapmak için bu tür şablonlardan faydalanacağınızı söyleyebilirim. Yapımı gayet kolay olan çalışmayı istediğiniz renkteki bir karton veya mukavva kullanarak yapabilirsiniz. Kısa sürede hediye paketiniz hazır olacak. Hediye vereceğiniz kişileri de şaşırtabilirsiniz. Birçok hediye kutu şablonları veya sürpriz kutu şemalarını sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

basit-hediye-paketi-hazirlama

 

Converse Bebek Patiği Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. converse bebek patiği, converse bebek patiği yapılışı ve converse bebek patiği yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir