Basit Hediye Paketi Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Basit Hediye Paketi Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bazen ansızın birisine hediye alma durumunuz olur. O an hediye alacak vaktiniz yoktur. Hemen etrafınızda yeni gibi gözüken bir cisme yönelirsiniz. Aklınıza buna nasıl hediye paketi yaparım düşüncesi takılır.

Bu gibi durumlardan kurtulmak için sizlere basit hediye paketi nasıl yapılır? gösteriyoruz. Kolay hediye paketi yapılışı sayesinde bu gibi durumlarla karşı karşıya kaldığınızda hemen ortamı idare edebileceksiniz.

Evde kolay hediye kutusu yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede öğrenip yapabilirsiniz. Benzerlerini de sitemizde bol bol bulacak ve onları da beğeneceğinizi söyleyebilirim. Kolay gelsin.

 
 

basit-hediye-paketi-nasil-yapilir

machen eine einfache Geschenkpapier -make a simple gift wrap – faire un emballage cadeau simple, – fare una semplice carta da regalo – fazer um envoltório simples presente – foretage en simpel gavepapir

 

Kolay Süs Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. asılacak süs yapımı, askılı süs ve kapı eşiğine süs hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir