Basit Kolye Yapımı Resimli Anlatım

Basit Kolye Yapmak

Basit bir şekilde kolye yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere basit ve pratik bir şekilde nasıl kolye yapacağınızı anlatan resimli anlatım paylaşacağız. Evde basit kolye yapmak isteyenlerdenseniz bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde kısa sürede öğrenip yapabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak veya nelerden takı yapabilirim diyorsanız bu güzel çalışmalara örnek birçok anlatımlı projeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Altta da yer alan çalışmalar işinizi görecektir. Bu güzel çalışma da yer alan malzemeleri bulamasanız bile mantığını çözerek kendi elinizdeki malzemelere göre de çok güzel gerdanlık veya takılar yapabilirsiniz. Anlatımlı takı yapımıyla alakalı bu güzel çalışma da boncuklu basit kolye yapılmış. Sizde aynısını veya benzerini yapıp kullanmaya da hemen başlayabilirsiniz. Yada sevdiklerinize verebilir veya satıp para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

basit-kolye-yapimi

 

İncili Kolye Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. incili kolye nasıl yapılır, incili kolye yapılışı ve incili kolye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir