Bebek Sarkaç Yapılışı Resimli Anlatım

Bebek Sarkaç Yapılışı Resimli Anlatım

Bebek şeklinde sarkaç süs yapmak ister misiniz? bu anlatımımızda sizlere bebek sarkaç süsü yapılışı ile ilgili bilgi vereceğiz. Güzel bir şekilde resimli anlatıma göre kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde kolay bulunur malzemelerden sizde bu güzel sarkaç bebek süs çalışmasını yapabilirsiniz.

 
 

Çocuk odasına sarkaç olarak asabilirsiniz. Yada satış amaçlı çokça yapıp, satarak güzel paralar da kazanabilirsiniz. Evde sarkaç süs yapmak için sitemizde daha önceden çok değişik anlatımlar ve farklı örnekler paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta kolay sarkaç süs yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan sarkaç süs çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve keyif alabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Karahindibağ Çiçeği Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karahindibağ çiçeği, karahindibağ çiçeği örme ve karahindibağ çiçeği süsü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir