Bileklik Yapma Teknikleri Resimli Anlatım

Bileklik Yapma Tekniği

Bileklik yapımıyla uğraşanlardansanız, bu yazımızda ki resimli anlatımdan yararlanarak bileklik yapma tekniklerini öğrenebilirsiniz. Bileklik yapma tekniklerini bilmiyorsanız, bu yazımızdan sonra tüm ayrıntıları öğrenebileceksiniz. Evde bileklik nasıl yapılır veya nelerden bileklik yapılır diyenler için bu güzel eğitim seti çok faydalı olacak.

Altta yer alan adım adım uygulamalı çalışma da ne yapmanız gerektiği vurgulanmış. Sizde evde bileklik örme veya örgü bileklik yapımıyla uğraşmak istiyorsanız resimli anlatımdaki öğretiden yararlanabilirsiniz. Evde bileklik yapma teknikleri ile ilgili sanıyorum daha önce de güzel çalışmalar paylaşmıştım. Onları da takı tasarım kategorisinde bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

bileklik-yapma-teknikleri

 

Kazaktan Çanta Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazaklardan çanta yapımı, eski kazaktan çanta yapılışı ve kazaktan çanta modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir