BİSİKLET JANTINDAN SAAT YAPMAK

Evde kolay bisiklet jantından saat yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Bu tür dekorasyon fikirleri ve ilgin projeler arıyorsanız? doğru adrestesiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde çocuklarınızın küçük bisikletinden çıkan jantları kullanabilir ve saat yapabilirsiniz.

Büyük bisiklet jantından fazlaca büyük bir saat olacağı için size önerim küçük çocuk bisikletinin jantından yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Ancak dekorasyon açısından büyük ve küçük yapmak isterseniz o ayrı mesele… resimli anlatımda aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Ancak kolay gibi gözükse de biraz ayrıntılı bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

 
 

bisiklet-jantindan-saat-yapmak

source

 

IŞIKLI ÖRGÜ PASPAS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ışıklı halı yapmak, ışıklı kilim yapmak ve ışıklı paspas kolay yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir