Boncuklardan Çiçek Yapımı

Boncuklardan Çiçek Nasıl Yapılır

Boncuklardan çiçek yapılışı ile ilgili örnek çalışmalar paylaşacağımız bu yazımızda sizlere ilerleyen günlerde yine boncuktan yapılmış çiçekler paylaşmaya devam edeceğiz. Evde boncuktan çiçek yapmak gibi değişik çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı boncuk çiçek çalışmalarını ilk gördüğümde çok hoşuma gitti. Sizde öğrenerek çok güzel boncuklu çiçek çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı boncuklu çiçek çalışmaları yaparak sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde boncuktan çiçek nasıl yapılır diyorsanız hemen altta anlatımlı video da paylaştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı boncuk çiçek çalışmaları sayesinde sizde evinize dekoratif güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

fleurs fabriqués à partir de perles – flowers made from beads – Blumen aus Perlen – blomster lavet af perler – flores feitos a partir de grânulos – fiori a base di perle

 

Evde Sabun Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ev yapımı sabun, evde kolay sabun yapımı ve evde sabun nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir