Boncuklu Bileklik Yapımı Resimli Anlatım

Boncuklu Bileklik Yapımı Resimli Anlatım

Bir başka boncuklu bileklik yapımı konusunda yine beraberiz. Bu yazımızda da sizlere yine nette gezinirken karşılaştığımız çok güzel bir bileklik yapılışını paylaşıyoruz. Evde kolay boncuklu bileklik yapmak için önceki paylaşımlarda olduğu gibi bu güzel çalışmanın da detaylı anlatımı resimlerde gözüküyor.

Adım adım sizde takibini yaparak elinizdeki malzemelerle dahi çok güzel bileklik modelleri yapabilirsiniz. Yeni bileklik modeli yapımıyla alakalı sitemizde oldukça fazla takı tasarım eğitimi ve öğretici videosu bulunuyor.

Hemen yazının altından zaten karşınıza çıkacaklar. Onları da incelemenizi ve nasıl yapıldıklarını öğrenmenizi tavsiye ederim. Boncuktan bileklik yapmak veya benzeri takı çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

boncuklu-bileklik-yapimi

Bau des Perlenarmband – construction of the bead bracelet – construction du bracelet de talon – costruzione del braccialetto di perline – construção do talão pulseira – konstruktion af perle armbånd

 

Boncuklu Bileklik Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuk ile bileklik yapma, boncuk kullanarak bileklik nasıl yapılır ve boncuklu bileklik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir