Boncuktan Süs Ağacı Yapımı Resimli Anlatım

Boncuktan Süs Ağacı Yapımı Resimli Anlatım

Boncuk kullanarak kalp şeklinde süs ağaç yapabilirsiniz. Bu paylaşımda sizlere süs ağacı yapmak için boncuktan yararlanarak yapabileceğiniz bir çalışmayı resimli olarak anlatan bilgi paylaşacağız. Evde boncuktan takı yapmak veya boncuklardan süs yapmak gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde paylaşmıştık.

Anlatımlı boncuk süs yapımıyla alakalı bu güzel çalışmada da zorlanmadan kısa sürede tamamlayacağınız harika bir proje yatıyor. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde çok güzel boncuklu süsler yapabilirsiniz. Boncuktan süs yapmak veya boncuklu süs ağacı yapıp kullanarak sizde evinizde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

boncuktan-kalp-agac-yapimi

Schmuck aus Perlen – ornaments made of beads – ornements de perles – smykker lavet af perler – ornamentos feitos de pérolas – ornamenti di perline

 

Kolay Çiçek Saksısı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçek saksısı nasıl yapılır, kolay saksı nasıl yapılır ve kolay saksı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir