Boş Boya Kutusundan Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Boş Boya Kutusundan Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay yapılan projeleri paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok kolay ve sevimli bir çalışma paylaşacağım. Evde boş boya kutusundan kalemlik yapımını anlatan resimli anlatımdan yararlanarak sizde çocuklarınıza sevimli kalemlikler yapabilirsiniz. Boş boya kutusu yerine konserve kutusu da olur. Ancak resimli anlatımda kullanılan teneke kutular boya kutusu olup, bu kadar temizini nereden bulabilirsiniz emin değilim.

 
 

Boş teneke kutusundan çiçek saksısı yapabilirsiniz. Boş teneke kutularından yine şık vazolar yapabilirsiniz. Sitemizde hasır ipten vazo yapılışını paylaşmıştım. Teneke kutunun üzerini hasır iple dolayabilir ve harika vazolar elde edebilirsiniz. Yada bu yazımdaki çalışmanın benzerini yapabilirsiniz. Gerçekten güzel ve sevimli bir çalışma olup, mutlaka okula giden öğrenci çocuklarınıza bu sevimli çalışmayı yapmalısınız.

source : http://www.homestoriesatoz.com/organize/back-to-school-organization-diy-lazy-susan-homework-caddy.html

boîte de crayon de peinture – paint pencil box – Farbe Bleistift-Box

 

Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan sandalye yapımı, chaises en bois ve Holzstühle hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir