Boş CD’den Bardak Altlığı Yapılışı

Boş CD’den Bardak Altlığı Nasıl Yapılır

Boş DVD veya boş CD kullanarak çok şık ve kullanışlı bardak altlıkları yapmak ister misiniz? Kullanmadığınız çizik CD’leri de kullanabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok pratik bir şekilde bardak altlığı yapabilirsiniz. Evde boş cd değerlendirme veya boş dvd değerlendirme çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Çok güzel çalışmalar sayesinde kısa sürede güzel eşyalar ortaya çıkarabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı adım adım öğrenerek sizde bardak altlığı yapabilirsiniz. Keçeden kupa bardak altlığı yapmak için de benzer örnekleri sitemizde hemen altta da bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kapsamlı çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Renkli İplerden Bileklik Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay bileklik nasıl yapılır, kolay bileklik yapılışı ve kolay bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Ayşe Türk diyor ki:

    uğraş verici bir konuya benziyor ama sonucu gayet güzel olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir