Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı – Resimli Anlatım

Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere geri dönüşüm örneği olan çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Hepinizin evinde boşalmış yada boşalmaya yakın deterjan kutuları vardır. Eğer kullandığınız deterjan kutusu paylaşacağım resimli anlatımdaki gibiyse aynı çalışmayı kolaylıkla sizde bir maket bıçağı yardımı ile yapabilirsiniz. Gerçekten çok güzel ve harika bir çalışma… bazı durumlarda temizlik için fırça buluruz, ancak kürek bulmak biraz zor olabilir.

Bu çalışma sayesinde artık bu zorluk ortadan kalkıyor. En azından aklınızın bir ucunda bu çalışma mutlaka kalsın. İleride boş deterjan kutusundan kürek yapımı çalışması mutlaka lazım olabilir. Resimli anlatımda gösterilen bölgeden maket bıçağı ile veya keskin bir bıçak yardımı ile çalışmanın aynısını yapabilir ve sizde bir plastik kürek sahibi olabilirsiniz.

 
 

Boş deterjan şişesinden kürek yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

bos-deterjan-kutusundan-kurek-yapimi

plastic shovel – pelle en plastique – Plastikschaufel

 

Eski Şemsiyelerden Neler Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. alte Dach, eski şemsiyeden neler yapılır ve eski şemsiyelerden neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir