BOŞ DETERJAN KUTUSUNDAN SELPAKLIK YAPMAK

Evinize aldığınız temizlik malzemelerinin kutuları boşaldığında genelde atıyorsunuzdur. Bu yazımda boş deterjan kutusundan selpaklık yapmak isteyenler için güzel ve pratik bir çalışma paylaştım.

Kolay adımlarla bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve değişik eşyalar yapmış olursunuz. Boş deterjan kutularını değerlendirme fikirleri olarak daha önce de çoğu kez benzer örnek çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Yine değerlendirme kategorisinde plastik değerlendirme veya geri dönüşüm fikirlerine de ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım plastikten selpak kutusu yapabilirsiniz.

Yada boş deterjan kutusundan saksı da yapabilirsiniz. Bu tür değerlendirme çalışmaları ile hem boş deterjan kutularını atmamış olursunuz. Hem de evinize yeni bir eşya yapmış olursunuz. Şimdi sizleri değerlendirme fikri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

bos-deterjan-kutusundan-selpaklik-yapmak

source

 

ESKİ TİŞÖRTTEN TIĞ İŞİ KİLİM YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi kilim yapımı, atık kumaştan kilim yapmak ve atık kumaştan tığ işi kilim yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir