Boş Krem Kutusundan Süs Yapımı

Boş Krem Kutusu Değerlendirme

Boş krem kutusunu değerlendirebilir ve harika süsler yapabilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere krem kutusu kullanarak nasıl güzel boncuklu süsler yapacağınızı paylaşacağız. Evde boş krem kutuları biriktiyse atmak yerine onları değerlendirebilirsiniz. Onlardan çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

 
 

Evde boş krem kutusu değerlendirme çalışması olarak daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen altta zaten onlar karşınıza çıkacak.

İnceleyerek sizde nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları veya değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Boş krem kutusundan neler yapılır diyenler için altta yer alan örnekleri paylaştık. Kolay gelsin.

 

Plastik Kafesten Paspas Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit paspas nasıl yapılır, hızlı paspas nasıl yapılır ve kolay paspas nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir