Bozuk Prizden Şık Mumluk Yapımı

Bozuk Prizden Şık Mumluk Yapımı

Evinizde bozulan 3’lü veya daha fazla sayılı prizleri atmayın. Onları yaptırmayacaksanız onlardan şahane ve şık mumluklar yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere bozulan üçlü prizlerden mumluk yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Yine örnek çalışma resimlerini sizlere bu başlık altından sunacağız. Böylece sizde evinizde bulunan bozuk prizden şık mumluk yapımı sayesinde harika dekoratif mumluklar yapabileceksiniz.

 
 

prese rotte da candele – broken sockets from candles – douilles brisées de bougies – broken-Buchsen von Kerzen – brudte stikkontakter fra stearinlys – soquetes quebrados de velas

 

Eski Kıyafetlerinizi Dantelle Yenileme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski giysileri yenileme, eski giysiyi yenileme ve eski kıyafeti yenileme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir