ÇAKIL TAŞLARINDAN KOLAY BİBLO YAPMAK

Denize gittiğinizde plajda topladığınız çakıl taşlarını değerlendirebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma da çakıl taşlarından kolay biblo yapmak için güzel bir örnek çalışma gösterilmiş.

Anlatımda ki gibi sizde çakıl taşlarına göz yapıp, farklı boyutlardaki çakıl taşlarını bir saksıya veya geniş bir taşa yapıştırarak, çiçekler arasına koyabilir ve biblo olarak kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmalardan fazla fazla yapıp satabilirsiniz. Çakıl taşlarından minion yapmak için de daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu şekilde de çok sevimli duruyorlar.

Çakıl taşlarını boyayarak harika biblolar yapabilir ve evinizde dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Çakıl taşından sevimli biblo yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

cakil-taslarindan-kolay-biblo-yapmak

source

 

EVDE KOLAY SAKSI SÜSLEME FİKİRLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı saksı süsleme, çiçek saksı süsleme fikirleri ve çiçek saksısı nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. hakan diyor ki:

    çakıl taşlarını yapıştırmak için hangi tür yapıştırıcı kullanmamız lazım ? teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir