ÇATALLA PONPON TAÇ YAPMAK

Çatalla ponpon taç yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay yapılan ponpon çalışmalarını daha önce de paylaşmıştım.

Resimli anlatımdan yararlanarak sizde çatalla ponpon yapıp taç olarak kullanabilirsiniz. Ponponlu taç yapmak için sanırım ilk kez böyle bir paylaşım sunuyorum.

Daha önce paylaştığım çalışmalarda nasıl ponpon yapacağınız anlatılıyordu. Bu yazımda ise çataldan ponponlu taç yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Anlatımdan yararlanıp, sizde önce çatalla ponpon yapabilirsiniz. Daha sonra onu taç şekline dönüştürüp, elbiselerinizle uyumlu taç olarak kullanabilirsiniz. Çatalla ponpon yapma çalışmalarını sitemizde bulabileceğiniz gibi hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

catalla-ponpon-tac-yapmak

source

 

PONPON KARDAN ADAM NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı ponpon kardan adam yapmak, ponpon kardan adam nasıl yapılır ve ponpon kardan adam nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir