Cep Telefonu İçin Şarj Askısı Yapımı

Cep telefonu için şarj askısı yapımıyla alakalı bu güzel çalışmayı sizde evde zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Her ne kadar gerek yok dediğinizi duyar gibi olsam da hiç ummadığınız bir anda size yardımcı olacak güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Çoğu zaman telefonumuzu şarj ederken koyacak yer bulamayız. Yada kablo kısa gelir askıda kalmış olur. Bu da göz bebeği telefonlarımızı düşünmemizi gerektirir. Fakat bu yazımızda size paylaşacağımız pratik şarj askılığı sayesinde aklınız telefonunuzda kalmayacak. Cep telefonu için şarj askısı yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ve videodan yararlanarak sizde bu güzel icattan yararlanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde bolca bulabilirsiniz.

Boş şampuan kutusunu bir telefon şarj kutusuna çevirebilirsiniz. Boş şampuan veya deterjan kutuları ile kolaylıkla telefonunuz için şarj kutusu yapabilirsiniz. Böylece ıslanma, üzerine basma, köpek kemirme veya kablo kısa gibi etkenlerden de korunmuş olursunuz. Aklınız bu tür engellerde kalmamış olur. Bu pratik buluş sayesinde artık aklınız telefonunuzda kalmayacak.

Eğer dış görünüm önemli değil derseniz, bu pratik aracı bir pet şişesi ile de yapmanız mümkün…

Malzemeler :

– boş şampuan kutusu.
– kalem ve makas.

 
 

Resimli Anlatım :

 

  • Şarj cihazınızın takılacağı yeri çizin.

 

  • Kestiğiniz şeklin üst kısmına şarj aletinizin yerini ayarlayın ve delik açın.

 

 

Bu şekilde yaptığınızda hem siz hem de çevrenizdekiler bu pratik buluştan yararlanabilecekler. Artık düşme, kablo kısalığı, ıslanma veya diğer etkenlere maruz kalmadan telefonlarınızı güvenle şarj edebileceksiniz.

Buna benzer pratik tarifleriniz varsa bize gönderebilirsiniz. Bize facebook adresimiz üzerinden çalışmalarınızı gönderin yayınlayalım.

courroie de téléphone – phone strap – Telefon Gurt

 

Pastanede Satılan Açma Nasıl Yapılır? Resimli ve Videolu Anlatımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. açma düğüm poğaça, acma pogaca resimli ve auf butter geback hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    Yorumlarınız bizim için önemli… bu küçük buluş için düşünceleriniz nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir