ÇİÇEK DESEN BASKILI KİL TABAK YAPMAK

Çiçek desen baskılı kil tabak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Kil alçıdan yapılan tabak çalışmaları veya kase yapmak için yapılan çalışmalarda desen her zaman önemli olmuştur.

Fakat düz alçı tabak yapmak yerine desenli yapmak hem biraz zahmet istiyor. Hem de biraz fazladan çalışma getiriyor. Bu yazımda paylaştığım çalışma size hem örnek olacak.

Hem de bu tür çalışmalar yapıyorsanız, fikir oluşturmuş olacak. Resimli anlatım olması sayesinde aşamaları takip edebilir ve sizde çiçek desenli kil tabak yapabilir ve ister süs isterseniz de satış amaçlı bir ürün oluşturmuş olursunuz.

Benzer alçı çalışmalarını sitemizde bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Zaten benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Çiçek desenli tabak yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

cicek-baskili-kil-tabak-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir