ÇİÇEK SÜSLÜ EL ÇANTASI YAPMAK

Çiçek süslü el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Çiçekli çanta yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabileceğiniz anlatımla birlikte sunuyorum. Kolay yapacağınız el çantası çalışmalarını sitemizde ve bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Kısa sürede nasıl yapılacağını çözebilir ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Kolay yapılan çanta çalışmalarını buldukça paylaşıyorum. Çünkü ortaya çok güzel el çanta modelleri çıkıyor.

Çiçek motifli el çantası yapmak için paylaştığım aşamalı çalışma da kalıbı ortaya çıkarttıktan sonra çiçek malzemesini yapabilir ve çantanın üzerine iliştirebilirsiniz. Evde basit çanta yaparak çok güzel el çantaları hazırlayıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 
 

Kıyafetlerinize uyumlu olarak da bu tür çantaları hazırlayabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Çiçek süslü el çantası yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabilmeniz için anlatımlı çalışma da takıldığınız yerde bana ulaşmanızı öneriyorum. Yardımcı olmaya çalışırım. Kolay gelsin.

source

cicek-suslu-el-cantasi-yapmak

 

KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit el çantası nasıl yapılır, el çanta şablonları ve el çantası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir