Çiçek Topu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Çiçek Topu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bu yazımızda da sizlere farklı bir çalışma karşınıza getireceğiz. Çiçek topu yapılışı… Evet bu yazımızın konusu çiçek topu nasıl yapılır? resimli anlatımları takip ederek, sizde kolaylıkla çiçek topu yapabileceksiniz. Evde kolay çiçek topu nasıl yapılır demeyin.

Gerçekten de bu güzel çalışmayı inceledikten sonra sizde yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan çiçek süs veya benzeri çalışmaların detaylı anlatımlarını daha önce de paylaştığımızı belirtmeliyim. Hemen bu yazımızın altında yüzlerce örneğe ulaşacaksınız.

 
 

Onları da sevecek ve hemen kullanmaya başlayacaksınız. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa yorum bırakmaktan çekinmeyin. Kolay gelsin.

cicek-topu-nasil-yapilir

 

Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet şişeden çiçeklik yapılışı, pet şişeden çiçeklik yapımı ve pet şişeden saksı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Safura diyor ki:

    Merhaba ben azeriyim,internetde sayfanizi gordum .Ellerinide emeyinize ve yureyinize saglik,hem bulup palyalwdiklariniz hemde kendi yapdiklariniz icin ,eminim bir cox insana fayda sagliyorsunuz.Allah razi olsun

  2. Nuray diyor ki:

    Safura hanımcığım Allah sizden de razı olsun, bizi takip ediyorsunuz. Sayfamızı beğendiğiniz için teşekkür ederiz. Tanıtım amaçlı bulup buluşturuyoruz. Beğendiğiniz için tekrar teşekkürler. Saygılar Azerbaycan kardeş ülkemize…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir