Çiçekli Taç Yapılışı Resimli Anlatım

Çiçekli Taç Yap

Kolay malzemelerden hızlı bir şekilde çiçekli taç yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere çiçekli taç yapımı ile ilgili resimli anlatım bulacaksınız. Kız çocuklarına özellikle çiçekli taç yapıp onları çok mutlu edebilirsiniz. Hatta bu tür güzel çalışmaları yapıp satarak para da kazanabileceğinizi söyleyebilirim.

Evde çiçekten taç yapmak veya çiçekli taç nasıl yapılır diyorsanız, altta yer alan adım adım çalışmayı takip etmenizi öneririm. Kolayca nasıl yapıldığını öğrenerek kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum. Birkaç adımda sizde çiçekli taç yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Özel günlerde, doğum gününde veya evlilik gibi davetlerde en güzel siz olmak istiyorsanız bu güzel çalışmayı öğrenin ve yapın. Kolay gelsin.

 
 

cicekli-tac-yapimi

 

Kartondan Gemi Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kartondan gemi, kartondan gemi nasıl yapılır ve kartondan gemi yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir