Çin Düğümü İle Yapılanlar

Çin Düğümü İle Yapılanlar

Çin düğümü ile yapılan çalışmaları bu başlıkta topladık. Sizlere Çin düğümü nedir? Çin düğümü yapma, Çin düğümü nasıl yapılır? sorularına örnek çalışmaları paylaştığımız bu yazımızda cevap bulabileceksiniz. Çin düğümü ile yapılan çok güzel çalışmalar bulunmakta… Bu yazımızda birçok farklı çalışmayı paylaşmaya çalıştık.

 
 

Menschen mit chinesischen Knoten gemacht – quelli realizzati con il nodo cinese – those made with Chinese knot – celles faites avec noeud chinois – dem, der foretages med kinesisk knude – dem, der foretages med kinesisk knude…

 

Kolay Çam Yapraklı Mumluk Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çam yapraklarından mumluk, çam yapraklı mumluk nasıl yapılır ve çam yapraklı mumluk yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir