Çoraptan Oyuncak Ayı Yapılışı

Çoraptan Oyuncak Ayı Yap

Eski çoraplarınızdan oyuncak ayı yapmak ister misiniz? Bu yazımızda bulunan resimli anlatıma göre sizde eski çoraplarınızı kullanarak kolaylıkla oyuncak ayı yapabilirsiniz. Çoraptan oyuncak yapmak veya oyuncak ayı yapmak isteyenler için daha önce çok değişik anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Çoraptan nasıl oyuncak ayı yapılır demeyin. Gerçekten gördüğünüzde sizde şaşıracak ve bu tür çalışmaların yapıldığına hayret edeceksiniz. Ben ilk gördüğümde şok olmuştum. Nasıl olur demiştim.

Çorap değerlendirme çalışmaları olarak sitemizde birbirinden güzel ve eğlenceli değerlendirme çalışmalarına da ulaşacaksınız. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli oyuncak çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

coraptan-oyuncak-ayi-yapilisi

 

Eski Çoraplardan Oyuncak Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski çoraplardan oyuncak, eski çoraplardan oyuncak yapımı ve eski çoraptan nasıl oyuncak yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. sevim akpınar diyor ki:

    çoraptan tavşan yapımını da yine bu siteden faydalanarak yapmıştım. çocuklar bayılacak bu kez çoraptan ayı yapımı var sırada. TEŞEKKÜR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir