Dağınık Saç Topuzu Nasıl Yapılır? Anlatımlı

Dağınık Saç Topuzu Nasıl Yapılır? Anlatımlı

Çok kısa sürede ve hemen dağınık saç topuzu nasıl yapacağınızı anlatan bu yazımızda, paylaşacağımız videodan yararlanabilir ve hemen dağınık saç topuzu nasıl yapılır? öğrenebilirsiniz. Birbirinden güzel saç modelleri ve yeni saç modeli yapımıyla alakalı sitemizde birçok çalışma yer alıyor.

Onları da bulabilir ve sitemizden inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Dağınık topuz saç yapmak isteyenler için alta güzel bir eğitici video paylaştık. Anlatımdan yararlanarak sizde kendinize veya kızınızın saçlarını dağınık topuz saç modeline çevirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

daginik-sac-topuzu-nasil-yapilir

Der unordentliche Haare bun – The messy hair bun – Le chignon de cheveux en désordre – Den rodet hår bolle – O bun cabelo desarrumado –

 

Eski Küvetten Koltuk Yapımı Resimli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. emaye banyo küvetinden koltuk, eski küveti değerlendirme ve eski küveti koltuk yapma hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir