Damacanadan Avize Yapılışı Resimli Anlatım

Damacanadan Avize Yapılışı Resimli Anlatım

Damacanadan avize yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere plastik kaşık ve boş damacanadan nasıl avize yapılacağıyla ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinize şık ve dekoratif el yapımı avize yapabilirsiniz. Evde avize yapımı ile ilgili bu yazımızda bulunan resimli anlatımı takip ederek, kolaylıkla kendi avizelerinizi yapabilirsiniz.

 
   

Fayanstan Saksı Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fayanslardan nasıl saksı yapılır, fayanslardan saksı yapılışı ve fayanslardan saksı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

3 Yanıt

  1. elif sima diyor ki:

    hayret bişe ya, su içtiğimiz damacanadan avize yapıyolar. bizde işi bitince atıyoruz yada kolu komşuya veriyoruz. artık atmam bende böyle şeyler yapacam.

  2. derya diyor ki:

    elleinize sağlık buradan bakıp bişiler yapabiliyorum teşekkürler bu site için :)

  3. derya diyor ki:

    çok güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir