Dantel Mumluk Modeli

Dantel Mumluk Modeli

Üzerine dantel yapılmış bir kavanoz ve onun adı mumluk. Çok güzel bir dekoratif süs. Sizde bu tür çalışmalar ile evinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan bir kavanoz, mum, birde dantel yapma bilgisi… Evde eski dantelleri de değerlendirebilirsiniz.

Eski dantelleri kavanoz dışına sararak harika dekoratif süsler de ortaya çıkarabilirsiniz. Dantel mumluk kılıfı yapabilir veya dantelli kavanoz mumluk yapıp evinizde sergileyebilirsiniz. Dantelli kavanoz mumluk modeli sayesinde sizde bu güzel değerlendirme çalışması ile evinize süs mumluklar yapabilirsiniz. Saman ip bağlayarak sarkaç mumluk süs olarak da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

dantel-mumluk

Spitze Kerzenhalter – lace candle holders – titulaires de la dentelle de bougie – blonder lysestager – castiçais rendas – titolari di pizzo di candela

 

Boncuktan Süs Ağacı Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuktan neler yapılır, boncuktan süs ağacı yapımı ve boncuktan süs yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir