Dantelle Bluz Yenileme Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Dantelle Bluz Nasıl Yenilenir

Bu yazımızda paylaşacağımız dantelle bluz yenileme resimli anlatımı sayesinde sizde eski bluzlarınızı yesyeni bir hale dönüştürebileceksiniz. Evde boş zamanınız çoksa ve eski kıyafetlerinizi nasıl yenileyeceğinizi düşünüyorsanız bu güzel çalışma imdadınıza yetişecektir.

Evde kolay elbise süsleme alanında birçok çalışmayı sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Yapımı gayet kolay olan çalışma da eski dantelleri de değerlendirmiş oluyorsunuz. Eski dantelle elbise yenileme fikirleri sayesinde sizde sevdiğiniz elbiseleri çok güzel görünümlere kavuşturabilirsiniz. Bu güzel çalışma da onlardan birisi olup, kısa sürede öğrenip yapacağınızı düşünüyorum. Kolay gelsin.

 
 

dantelle-bluz-yenileme-nasil-yapilir

Spitzenbluse Renovierung – lace blouse renovation – blouse de dentelle rénovation – blonder bluse renovering – rendas blusa renovação – camicetta di pizzo di ristrutturazione

 

Kolay Kutu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. güzel kutu yapımı, kolay kutu nasıl yapılır ve kolay kutu yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir