DANTELLİ KURDELE TOKA YAPMAK

Evde kolay toka yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kombin edebilirsiniz.

Dantelli kurdele toka yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel tokalar yapabilirsiniz. Evde kolay toka yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adımlar bir bir verilmiş.

Evinizde kullanmadığınız dantelleri değerlendirebilir ve çok güzel kelebek toka modeli yapabilirsiniz. Dantelle kelebek toka yapmak için paylaştığım bu çalışmaya benzer birçok çalışmayı yine bu yazımın hemen altında bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri dantelli kurdele toka yapımı için çalışmanın detaylı anlatımını içeren resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

dantelli-kurdele-toka-yapmak

source

 

EVDE KOLAY TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bileklik modeli, anlatımlı imitasyon bileklik yapmak ve anlatımlı inci bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir