Değişik Çerçeve Modelleri

Değişik Çerçeve Modelleri

Bu yazımızda sizlere farklı yapılmış, değişik düşünülmüş çerçeve modelleri paylaşacağız. İçlerinden beğendiklerinizi sizde kendi eviniz veya iş yeriniz için aynısını yapabilirsiniz. Evde sizde değişik çerçeveler yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Değişik çerçeve modelleri veya nelerden çerçeve yapılır diyorsanız bu güzel çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum.

 
 

Hepsi de ilginç çalışmalar olup, kısa sürede yapıp evinizde dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Evde değişik malzemelerden çerçeve yapabilir veya duvarları bu değişik dekoratif eşyalarla süsleyebilirsiniz. Anlatımlı çerçeve örnekleri sayesinde sizde kısa sürede evinizi dekor edebilirsiniz. Benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Hatta cam çerçevesinden duvara tablo yapmak gibi değişik sanat eserlerine ve değerlendirme çalışmalarına da yer vermiştik.

 

İğnedanlık Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iğnedanlık modeli yapımı, iğnedanlık modelleri ve iğnedanlık modelleri yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir