DENİZ TAŞI BOYAMA ÖRNEKLERİ

Deniz taşlarını boyama örnekleri olarak bu yazımda sizlere çok güzel çalışmaların yapılmış ve tamamlanmış hallerini paylaştım.

Sizde değişik gördüğünüz deniz taşlarını veya çakıl taşlarını toplayanlardansanız, bu yazımda paylaştığım çalışmaları yapmalısınız.

Taş boyama sanatıyla ilgileniyorsanız ve taşları boyayarak onları meyveye, süslere veya magnet çalışmalarına dönüştürüyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum.

Taş boyama sanatıyla ilgili daha önce de çoğu kez paylaşımlarım olmuştur. Deniz taşından çilek figürü yapmak, çakıl taşından meyve figürü yapmak gibi daha birçok örneği sitemizde bulabilirsiniz.

 
 

Boyama işlemi ile taşları minyatür figürlere dönüştürerek evinizi de süsleyebilirsiniz. Hatta bu tür çalışmaları yaparak para kazanabileceğinizi de söyleyebilirim. Şimdi sizleri taş boyama sanatıyla yapılan örnek çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-tasi-boyama-ornekleri

source

 

YENİ KOLAY HAYVAN RESİM ÇİZİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kolay hayvan çizimi, anlatımlı kolay hayvan çizimleri ve basit adımlarla hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir