Deniz Taşından Boyama Araba Yapmak

Okul öncesi bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu yazımda sizlere deniz taşından boyama araba yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Çocuğunuzla birlikte eğlenerek yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde hem eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Hem de çocuğunuzun el becerisini geliştirmesine fırsat vermiş olacaksınız.

Bu tür boyama resimleri, boyama çalışmalarını sitemizde yer alan ” Resim Boyama ” bölümünde çoğunlukla bulabilirsiniz. Evde kolay boyama resimleri olarak bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde deniz taşı boyama çalışmalarını hem çok seviyorum. Hem de oldukça farklı çalışmalar ve eşyalar ortaya çıkabiliyor.

 
 

Hatta daha önce deniz taşından uğur böceği yapmak için yine güzel bir boyama çalışması paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri çakıl taşından boyama araba yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-tasindan-boyama-araba-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7444.html

 

Ayakkabı İpinden Örgü Sarkaç Süs Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı bağcığından sarkaç süs, ayakkabı bağcığıyla sarkaç süs yap ve ayakkabı bağcığıyla sarkaç yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir