DESENLİ KUMAŞLA DİKİŞSİZ YASTIK KILIFI YAPMAK

Desenli kumaşla dikişsiz yastık kılıfı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yastıklar için uygulayabilirsiniz.

Evde standart yastıklarınızdan sıkıldıysanız, desenli kumaşlar satın alarak onları daha değişik görünümlere kavuşturabilirsiniz.

Evde kolay yapılan kumaş yastık kılıfı çalışmalarından yararlanarak sizde eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Kumaştan yastık kılıfı yapmak için anlatımlı çalışmada ki gibi sizde sahip olduğunuz kumaşları kullanarak çok güzel ve değişik kumaş yastık kılıfları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Sıkıldığınız yastıkları değiştirmek veya yeni yastıklar almak yerine onların görünümünü değiştirebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde evinizde çok güzel kumaştan dikişsiz yastık kılıfları yapabilirsiniz. Benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

desenli-kumasla-dikissiz-yastik-kilifi-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir