DESENLİ KUMAŞTAN FERMUARLI PARA CÜZDANI YAPMAK

Desenli kumaştan fermuarlı para cüzdanı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Anlatımlı para cüzdan çalışması sayesinde çok kısa sürede eğlenceli ve sevimli cüzdanlar yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabileceğinizi de söylemek isterim.

Anlatımlı para cüzdanı çalışmaları ile sizde keyif alarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Evde kumaş işleriyle uğraşıyorsanız ve haşır neşirseniz, bu güzel çalışmayı çok kısa sürede yapabileceğinizi söyleyebilirim. Bu tür para cüzdanı örnekleri ve yapılışını anlatan birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında bulabileceğiniz gibi, kendin yap kategorisinde de bulabilirsiniz.

Anlatımlı para cüzdanı yapmak için şablonları sitemizde bulabilirsiniz. Kendinize para cüzdanı yapabileceğiniz gibi sevdiğiniz kişilere hediye amaçlı olarak da bu tür keyifli para cüzdanları yapıp sunabilirsiniz. Çocuklarınıza kalemlik veya para cüzdanı olarak da bu tür eğlenceli cüzdan çalışmalarından yapabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı para cüzdanı çalışmasını zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Çünkü malzemeler hem kolay bulunur cinsten, hem de kısa sürede el becerisi isteyen işi keyifle tamamlayabilirsiniz.

Kısa sürede adımları uygulayarak desenli kumaştan para cüzdanınızı ortaya çıkaracaksınız. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

desenli-kumastan-fermuarli-para-cuzdani-yapmak

 

PLASTİK ŞİŞEDEN MİNİK HASIR KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır minyatür sepet yapmak, minyatür kase nasıl yapılır ve minyatür kase örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir