DOKUMA LİF ÖRNEKLERİ

Dokuma lif örnekleri arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışması örnek olarak karşınıza çıkacak. Yapımı gösterilen çalışmadan yararlanabilirsiniz. Benzerini daha önce de paylaştığım çalışma da aşama aşama tahtasını, çivisini ve bu güzel icadı nasıl yapıldığını anlatan çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Anlatımlı dokuma tezgahı yapmak için paylaştığım kartondan yapılan çalışmaları da beğenebilirsiniz. Kolay yapılan bu tür dokuma tezgahı çalışmaları ile sizde değişik lifler örebilirsiniz. Evde kolay lif örme işlemleri için sitemizde bu tür çalışmalara bolca ulaşabileceğinizi söylemek isterim.

 
 

Anlatımlı lif çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede renkli ve desenli lifler ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı lifler yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı lif yapmak için paylaştığım çalışmaları sizde beğeneceksiniz. Hemen bu yazımın altında birçok çalışmanın detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

dokuma-lif-ornekleri

 

KUMAŞ EL ÇANTASI ŞABLONLU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe çanta nasıl yapılır, keçe çanta şablonu ve keçeden çanta şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir