Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapılışı Resimli Anlatım

Dondurma Çubuklarından Puzzle Nasıl Yapılır

Yazın bol bol yediğimiz dondurma çubuklarından puzzle yapmaya ne dersiniz? Dondurma çubuklarından neler yapılır? diye birçok değişik çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Arama yerine dondurma çubukları yazdığınızda karşınıza dondurma çubuklarından yapılan çalışmalarla ilgili makaleler çıkacaktır.

Bu yazımızda ise çok kolay bir şekilde çocuklarınıza da öğretebileceğiniz bir çalışma yer alıyor. Böylece kolay puzzle yapılışı sayesinde eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz. Hobi çubuklarından puzzle yapmak için bu güzel çalışmayı boş zamanlarınızı değerlendirmek için de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi2

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi3

 
 

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi4

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi5

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi6

dondurma-cubuklarindan-puzzle-yapilisi7

von Eis-Sticks puzzle – from ice cream sticks puzzle – de la crème glacée colle casse-tête – fra ispinde puslespil – de sorvete varas de quebra-cabeça – da gelato bastoni di puzzle

 

Keçeden Yılbaşı Ağacı Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden ağaç nasıl yapılır, keçeden ağaç yapılışı ve keçeden ağaç yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir