Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapımı Resimli Anlatım

Dondurma Çubuklarından Puzzle Yapılışı

Dondurma çubuklarından yapılmış puzzle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise birkaç farklı şekilde yapılmış puzzle örneği bulunmakta… Sizin için fikir olur diye tekrar paylaşıyoruz. Evde çocuklarınıza hobi çubuklarından puzzle oyuncak yapabilirsiniz. Yada dondurma çubukları biriktiriyorsanız onlardan çok güzel puzzle yapabilirsiniz.

 
 

Evde kolay puzzle oyuncak yapmak için bu güzel fikri kendinize göre de geliştirebilirsiniz. Değişik puzzle yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Evde kolay yapılan puzzle örneklerine hemen bu yazımın altından da ulaşabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

Eis-Bar aus dem Puzzle – ice cream bar from the puzzle – barre de crème glacée du puzzle – is bar fra puslespillet – bar sorvete do quebra-cabeça – bar gelateria dal puzzle

 

Gözlük Kutusundan Makyaj Kutusu Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gözlük kutusu ile makyaj kutusu yapımı, gözlük kutusundan makyaj kutusu yapımı ve gözlük kutusundan mucevher kutusu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir