Düğmelerden Magnet Yapımı Resimli Anlatım

Düğmelerden Magnet yapımı ile ilgili yeni bir yazıyla yine karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere düğmelerden magnet yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağız. Evinizde fazlalık ve kullanmadığınız düğmeler varsa onlardan süs yapabilirsiniz. Düğmelerden fotoğraf çerçevesi yapabilir veya yine düğmelerden magnet yapıp dolabınızda kullanabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere düğmelerden magnet yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Düğmeden süs yapmak isteyenler için sitemizde yer alan kendin yap bölümünde defalarca bu tür çalışmaları paylaştım. Bu yazımda da yine düğmelerden magnet yapmak isteyenler için güzel bir çalışma paylaştım. Öncelikle düğmeden çerçeve yapmak veya magnet yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • farklı birçok düğme.
  • yapıştırıcı.
  • el işi kağıdı.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • mıknatıs.

Öncelikle farklı düğmeleri üst üste getirerek değişik süs şekilleri ortaya çıkararak başlayabilirsiniz. Bu çalışmayı yaptıktan sonra el işi kağıdının üzerine çerçeve olacak bir biçimde yapıştırabilir ve sabitleyebilirsiniz. Yaptığınız el işi çalışmasının arkasına mıknatısı yapıştırdıktan sonra düğmelerden fotoğraf çerçevesi magnetini de tamamlamış olursunuz. Yaptığınız çalışmayı metal bir yere, buz dolabına yapıştırarak keyifli bir çalışmaya da imza atmış olursunuz. Şimdi sizleri düğmelerden resim çerçevesi magneti yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

dugmelerden-magnet-yapimi

 
 

dugmelerden-magnet-yapimi2

dugmelerden-magnet-yapimi3

dugmelerden-magnet-yapimi4

dugmelerden-magnet-yapimi5

l’interrupteur magnétique – der Magnetschalter – the magnet switch – magnes switch – l’interruttore magnetico – el interruptor magnético

Düğmelerden magnet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde mutlaka yapmalısınız. Kolay gelsin. Düğmelerden kolay magnet yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 

Pet Şişeden Kumbara Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet şişeden domuz kumbara, pet şişeden kumbara nasıl yapılır ve pet şişeden kumbara yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir