Düğmelerden Yapılmış Tablo Örnekleri

Evinizde fazlalık düğmeler varsa ve kullanmıyorsanız? bu yazımda paylaştığım çalışmayı uygulayarak çok güzel tablolara sahip olabilirsiniz. Evde kolay tablo yapmak isteyenler için paylaştığım örnek resimlere bakarak sizde aynı çalışmalara benzer projeler geliştirebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmalarda kullandığınız ana malzeme düğmeler. Evinizde kullanmadığınız farklı boyutlarda ve değişik renklerde düğmeler varsa onlardan çok güzel tablolar yapabilirsiniz. Evde düğmelerden tablo yapmak isteyenler için daha önce de kendin yap bölümünde çeşitli tablo çalışmalarını paylaşmıştım.

Evde düğmeden magnet yapmak isteyenler içinde yine kendin yap bölümlerinde değişik projelere ulaşabilirsiniz. Düğmelerden yapılmış tablo örneklerini aşağıda paylaştım. Benzerlerini sizde evinizde sahip olduğunuz ve kullanmadığınız düğmelerden yapabilirsiniz.

 
 

Düğmeler günlük hayatımızda eşyalarımıza diktiğimiz ve önümüzü iliklemek, iki parçayı birleştirmek için kullanılan önemli malzemelerdendir. Fakat bazen eskiyen bir eşyanın üzerinde kalan düğmeleri biriktiririz. Başka bir elbisede kullanmak için lazım olur diye… bu yazımda paylaştığım çalışmalar ise o fazlalık kalan ve kullanılmayan düğmelerden yapılan tablo örneklerinden oluşuyor.

Şimdi sizleri düğmeden tablo yapmak isteyenler için düğmelerden yapılmış tablo örnekleri ile baş başa bırakıyorum.

bouton de la table – Knopf aus der Tabelle – button from the table – a mensa button – pulsante da tavolo – botón de la mesa

Gördüğünüz gibi ağaç şeklinde düğmelerden tablolar da örnekler arasında yer alıyor. Öncelikle bu çalışmayı yapacağınız zaman boş beyaz bir tablo üzerine kalemle şablonu çizip, üzerine düğme yapıştırarak çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Kolay Hediye Kutusu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit hediye kutusu yapmak, basit sürpriz kutu hazırlama ve karton hediye kutusu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir