DÜĞÜN ÇİÇEKLİ TAÇ YAPMAK

Düğün çiçekli taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi düşünüyorum. Evde kolay yapılan düğün için taç yapımı veya çiçekli taç yapmak için diğer çalışmaları da incelemenizi öneririm.

Kolay çiçekli taç yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Anlatımlı çiçek taç yapmak için malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve farklı taç modelleri yapabilirsiniz.

Bu tür süslü taç modelleri yapmak için benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Düğün çiçekli taç yapmak için paylaştığım anlatımları buldukça tekrar sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri düğün çiçekli taç yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

dugun-cicekli-tac-yapmak

source

 

En çok tercih edilen el işleri iğne oyaları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi hobiler, elisihobiler.com ve havlu kenarları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir