Duvara Dekoratif Sarkaç Süs Yapmak

Evde kolay sarkaç süs yapmak için harika çalışmalara rastlıyorum. Bu yazımda da sizlere rastladığım çok güzel bir çalışmayı paylaştım. Evde duvara dekoratif sarkaç süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapılması gereken tek tek gösterilmiş.

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra evde kolay sarkaç süs yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulayabilirsiniz. Sarkaç süs yapmak için öncelikle bir halka kullanabilirsiniz. Resimli anlatımdaki duvara dekoratif sarkaç süs yapımını kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorum.

Sarkaç süs çalışmaları için sitemizdeki kendin yap bölümüne göz atabilirsiniz. Bu yazımın da sonunda karşınıza çeşitli sarkaç süs çalışmaları çıkacaktır. Evde dekoratif sarkaç süs yapmak için oldukça fazla çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma da oldukça eğlenceli ve güzel olduğunu söyleyebilirim. Yapmak isteyenler için dekoratif sarkaç süs çalışmasının resimli anlatımı ise şöyle ;

 
 

duvara-dekoratif-sarkac-sus-yapmak

Evde sarkaç süs yapmak için daha önce de çeşitli paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda paylaştığım çalışmaya benzer çalışmaları bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak olan benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz. Sarkaç süsler yaparak satabilir ve para kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde bu tür çalışmaların satıldığını görebilirsiniz.

Sizde bu tür çalışmalar yaparak para kazanabilirsiniz. Değişik sarkaç süs modeli yapabilir ve kendinize göre farklı sarkaç süsler yapabilirsiniz. Bu çalışma da size fikir oluşturabilir. Evde kolay sarkaç süs yapmak mümkün, sadece malzemeleri bir araya getirin ve sarkaç süs çalışmasını başlatın. Kolay gelsin.

source : http://www.alittlecraftinyourday.com/2015/01/22/14-tumblr-inspired-diy-crafts/

 

Yumurta Kutusundan Kapı Süsü Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard door trim, garniture de porte en carton ve Karton Türverkleidung hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir