El Yapımı Aksesuarlar 2016

Bu yazımda sizlere evde el yapımı aksesuar çalışmalarının örneklerini paylaştım. Bu tür çalışmaların daha önce sizlere yapımını gösteren resimli anlatımlar paylaşmıştım. El yapımı aksesuarları gördüğünüzde değişik çalışmalarla karşılaşınca şaşkına dönebilirsiniz. Gerçekten harika çalışmalar yapılmış. Bu çalışmalara benzer birçok projenin resimli anlatımını ve anlatımlı videolarını sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde bulabiliyorsunuz.

El yapımı aksesuar çalışması yapmak istiyorsanız sizde sitemizdeki diğer çalışmalara mutlaka göz atmalısınız. Bu yazımda örnek resimlerini paylaştım ama en azından bu tür çalışmalar yapanlar fikir edinebilirler. Evde el yapımı projeleri sitemizde dekorasyon bölümünde de paylaşıyorum. Çünkü kolay ve basit malzemelerden harika çalışmalar ortaya çıkıyor. Bu çalışmalar ile evler süslenebiliyor. Çocukları sevindirmek de mümkün oluyor.

 
 

Ayrıca ev hanımları bu örnek çalışmalardan kendisine yakın olanların yapımını öğrenebilir ve satış amaçlı üreterek satabilirler. Bu da evlerine ek gelir imkanı demektir. Şimdi sizleri el yapımı aksesuarlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

accessoires faits à la main – handgemachte Accessoires – handmade accessories – accessori fatti a mano – accesorios hechos a mano

Evde el yapımı bileklik, el yapımı çanta, el yapımı daha birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu çalışmaların dışında bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümünde de değişik projelere ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

2016 Tesettür Nişan Elbise Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 tesettür nişan elbiseleri, 2016 tesettür elbise modelleri ve 2016 tesettür nişan elbiseleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Emre İlkadlı diyor ki:

    Faydalı bilgiler için çok teşekkürler..

  2. Nuray diyor ki:

    evet emre bey, gerçekten çok güzel ve değişik çalışmalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir