El Yapımı Ayna Nasıl Yapılır? Plastik Kaşıklardan Ayna Yapılışı

El Yapımı Ayna Nasıl Yapılır? Plastik Kaşıklardan Ayna Yapılışı

Evinizde şahane şık salon aynaları yapabilirsiniz. Bunun için size gerekli olan malzemeler plastik kaşık, yapıştırıcı ve hangi renkte olmasını istiyorsanız o renk boya. Çok kolay bir şekilde evinizi değiştirecek aynalar yapabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan ayna yapmak için paylaştığımız çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışma kolayca yapılabilmektedir. Kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz.

 
 

Evde kolay ayna yapmak veya benzer ayna çalışmaları arıyorsanız sitemizdeki diğer çalışmalar ve projeler bu içeriğin altından karşınıza çıkacaktır. Onlar da çok güzel ve eğlenceli çalışmalar olduklarını söyleyebilirim. Kolay gelsin.

Spiegel Plastiklöffel – mirror plastic spoon – miroir cuillère en plastique – spejl plastikske – colher de plástico espelho – cucchiaio di plastica specchio

 

Eski Tahta Paletlerden Yapılan Çalışmalar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap paletlerden yapılanlar, paletlerden neler yapılır ve paletten neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir