Elma Sirkesinin Faydaları Nelerdir?

Elma Sirkesinin Faydaları Nelerdir?

Elma sirkesinin bir tek ölüme çaresi yoktur. Birçok uzman doktor, her hastasına muhakkak elma sirkesini önermekte… Elma sirkesi zayıflamak isteyenlere, rahatsızlığı olanlara, daha doğrusu sağlık problemi olan herkese fazla fazla iyi gelmektedir. Bir önceki konumda sizlere evde kolay elma sirkesi nasıl yapılır? ile ilgili güzel bir anlatımlı çalışma paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere elma sirkesinin faydalarını anlatan güzel bir çalışma paylaşıyorum. Elma sirkesi hemen hemen her türlü rahatsızlığa ve hastalığa deva olmaktadır. Bilimsel olarak açıklanan ve elma sirkesinin birçok faydalarının olduğu da bilinmektedir. Altta paylaştığım anlatımlı video sayesinde sizde elma sirkesinin yararlarının neler olduğunu kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Bu yazımızda sizlere 10 dakikalık kısa bir elma sirkesi nasıl yapılır? ve elma sirkesinin faydaları adlı video paylaşacağız. Bu videoda elma sirkesi ile ilgili bilmediğiniz birçok yönünü de öğrenmiş olacaksınız.

Sofralarınızdan elma sirkesini mutlaka eksik etmeyin…

evde-elma-sirkesi-yapimi

 
 

 

 

 

Apfelessig – apple cider vinegar – vinaigre de cidre

 

Evde Elma Sirkesi Yapımı Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Apfelessig, apple cider vinegar ve ev yapımı elma sirkesi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir