Erkek Bebek Yeleği Nasıl Yapılır?

Erkek Bebek Yeleği Nasıl Yapılır?

Erkek bebeğiniz var ve ona yelek yapmak istiyorsunuz. Bu yazımız size cevap olacaktır. Altta yer alan tamamlanmış erkek bebek yeleğinin yapılışı hemen yine altında anlatımlı video olarak yer alıyor.

Türkçe olan çalışmayı sizde izledikten sonra yapmaya başlayabilir ve erkek yiğeniniz olacaksa ona yapabilirsiniz. Yada bebek bekleyen birilerine hediye olarak da yapmayı düşünebilirsiniz.

Kolay erkek bebek yelek modeli yapmak için paylaştığımız bu tür çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek resim ve yine anlatımlı öğretici video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

erkek-bebek-yelegi-nasil-yapilir

Weste baby boy – vest baby boy – gilet bébé garçon – gilet bambino – vest baby boy – chaleco de bebé

 

Strafordan Yapılan Süslemeler başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. strafor kesme, strafordan neler yapılır ve strafordan süs yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir