ESKİ ARABA JANTINDAN MERMER DESENLİ SAKSI YAPMAK

Evinizin bahçesi varsa ve arabanızdan çıkan jantını atmamış, deponuzda saklıyorsanız, bu yazımdaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Eski araba jantından mermer desenli saksı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ki adımları takip ederek aynısından sizde yapabilirsiniz.

Bahçenize çok yakışacak olan bu güzel çalışmayı resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. Jantı boyadıktan sonra üzerine mermer süsü ilave edebilirsiniz.

İsterseniz renkli olarak jantı saksıya dönüştürebilirsiniz. Bu güzel değerlendirme çalışmasına benzer çalışmaları sitemizde yer alan geri dönüşüm ve değerlendirme kategorilerinde daha farklılarına ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı olarak detaylarından yararlanacağınız eski janttan saksı yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eski-araba-jantindan-mermer-desenli-cicek-saksisi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-3182.html

 

VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü toka yapmak, kolay örgü toka nasıl yapılır ve örgü toka modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir