ESKİ BEBEK ÇORABINDAN MİNYATÜR BAYKUŞ OYUNCAK YAPMAK

Eski bebek çorabından minyatür baykuş oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Eski çoraptan oyuncak yapmak için daha önce çoğu kez bu tür benzer paylaşımlarda bulunmuştum.

Eski çoraptan kolay oyuncak yapımı için anlatımlardan yararlanarak sizde çok güzel süs veya oyuncaklar yapabilirsiniz. Eski çorapla nasıl oyuncak yapılır diyorsanız, altta paylaştığım örnekten başlayarak sitemizdeki diğer çalışmaları da incelemelisiniz.

Eski çorapları değerlendirmiş olursunuz. Hem de çok güzel oyuncak ve süs çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay oyuncak nasıl yapılır diyorsanız sitemizdeki ” Oyuncak ” bölümünü inceleyebilirsiniz.

Eski bebek çorabıyla nasıl oyuncak yapılır diyorsanız anlatımdaki mantığı işleyerek sizde evinizde bu güzel ve sevimli çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz.

 
 

Çocuklarınıza oyuncak veya çocuk odasına oyuncak süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Eski çorapları değerlendirmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-bebek-corabindan-minyatur-baykus-oyuncak-yapmak

 

YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe yastık süs yapmak, keçe yastık süsü nasıl yapılır ve keçeden yastık süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir