Eski Çoraplardan Oyuncak Yapımı

Eski Çoraplardan Oyuncak Yap

Eski çoraplarınızı atmayın. Onlardan şahane ve güzel oyuncaklar yapacağız. Bu yazımızda da yine sizlere çoraptan oyuncak yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar sunacağız. Evde eski çorapları en iyi değerlendirme şekli onları bir şeye dönüştürmektir. Bu sayede atmaya kıyamadığınız ve kullanmadığınız çoraplardan oyuncak yapabilirsiniz.

Onları değişik oyuncak bebek, oyuncak hayvan figürlerine veya sevimli şirin oyuncaklara dönüştürerek çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı da zorlanmadan yapacağınızı söylemek isterim.

 
 

Anlatımlı çorap oyuncak dönüşümleri ve çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Adım adım çoraptan oyuncak yapmak veya değişik çalışmaları sitemizde bulup, öğrenerek hemen yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-coraplardan-oyuncak-yapimi

 

Eski Çoraptan Zürafa Oyuncağı Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çoraptan zürafa yapılışı, eski çoraplardan oyuncak ve eski çoraptan oyuncak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. nuran diyor ki:

    paylaşımınız için teşekkür ederim baya ilgi çekici bir konu olmuş merakla tamamını okudum video da ayrı güzel olmuş :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir