Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Resimli Anlatım

Eski Çoraptan Oyuncak Nasıl Yapılır

Eski kullanmadığınız çoraplarınızı artık değerlendirme zamanı gelmedi mi? bu yazımızdan sonra eski çoraplarınızdan nasıl pratik ve kolay oyuncak yapılacağını öğreneceksiniz. Kısa sürede kolay oyuncak yapacak ve çocuklarınızı sevindireceksiniz.

Evde eski çorapları değerlendirebilir ve çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Sitemizde eğitimini gösteren güzel resimli anlatımlar da paylaşmıştık. Eski çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı çocuklarınız için yapabilirsiniz.

Kolay yapılan oyuncak değerlendirme çalışmaları ile sizde süs veya oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi3

 
 

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi2

gemacht Spielzeug aus Socken – made toys from socks – jouets fabriqués à partir de chaussettes – lavet legetøj fra sokker – brinquedos feitos de meias – giocattoli realizzati da calze

 

Çoraptan Vazo Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çoraptan nasıl vazo yapılır, çoraptan vazo yapılışı ve çoraptan vazo yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir